تحقیق درباره ماهواره هاي مصنوعي

مطالب دیگر:
بررسی انواع الیاف مورد استفاده در صنعت و شکست الیافهابررسی نقش و اهمیت بهره وری در شبکه بانکیبررسی سفته و نحوه مطالبه آنبررسی نقش و اهمیت و ارزش كار در دین اسلامبررسی رابطه بین محتوای کتاب کار و کتاب درسی دانش آموزبررسی برنامه نویسی جنبه گرا و توسعه نرم افزاري جنبه گرا با موارد كاربريبررسی متدولوژيها و مدلهاي ديد معماري مبتني بر معماري سرويس گرا و راهکارهای بهبود متدولوژيهاي مبتنبررسی چارچوب زکمن و چارچوب معماري سازماني فدرال و بکارگیری نرم افزار System Architectبررسی چرخه معماري نرم افزار و تلفیق چابکی و معماري نرم افزاربررسی انواع استراتژیهای تطبيق سرويسها در اکوسيستمي از سرويسهابررسی نقش حافظه سازماني در بهبود عملكرد سازمان و بررسی مفاهيم معماري سازماني و هستان شناسيبررسی جامع کاربرد و جایگاه مدل بلوغ | توانایی (CMMI) در معماری سازمانی به همراه مثال و نمونهبررسی چارچوب جامع و كامل خط توليـد سـرويسگـرا و چالشهاي خط توليد سرويسگرابررسی روش های عینیت بخشی به معماری سرویسهای غنی و ارائه راهکاری جهت پشتیبانی از ویژگیهای کیفی معبررسی انواع سرویس ها و برنامه هاي کاربردي مبتنی بر سرویس و تطبیق پذیري و چرخه حیات تطبیق و یکپبررسی همگام سازي خودكار مدل ها در معماري مدل رانهبررسی انواع مدل هاي وکالتی و دسترسی مبتنی بر وکالت در معماري سرویسگرابررسی معماري سازمانی چابک و مشخصات و متدولوژي هاي چابک معماري سازمانیچارچوب هاي معماري سازماني و بررسي UML از نظر قابليت پوشش به چارچوب زكمنبررسی انواع شبكه هاي پتري فازي و كاربردهاي آنها
این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 9 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید . لینک دانلود پایین صفحه ماهواره ي مصنوعي|1785976|dxi
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق درباره ماهواره هاي مصنوعي آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 9 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

ماهواره ي مصنوعي شي ايست كه توسط انسان ساخته شده و به طور مداوم در حال حركت در مداري حول زمين يا اجرام ديگري در فضا مي باشد. بيشتر ماهواره هاي ساخته شده تاكنون حول كره زمين در حركتند و در مواردي چون مطالعه كائنات، ايستگاه هاي هوا شناسي، انتقال تماس هاي تلفني از فراز اقيانوس ها، رديابي و تعيين مسير كشتي ها و هواپيماها و همينطور امور نظامي به كار مي روند...... ماهواره هايي نيز وجود دارند كه دور ماه، خورشيد، اجزام نزديك به زمين و سياراتي نظير زهره، مريخ و مشتري در حال گردش مي باشند. اين ماهواره ها اغلب اطلاعات مربوط به جرم آسماني كه حول آن در گردشند را جمع آوري مي كنند.

به جز ماهواره هاي مصنوعي مذكور اشياي در حال گردش ديگري نيز در فضا وجود دارند از جمله فضا پيما ها، كپسول هاي فضايي و ايستگاه هاي فضايي كه به آنها نيز ماهواره مي گوييم. البته اجرام ديگري نيز در فضا وجود دارند به نام زباله هاي فضايي شامل بالابرنده هاي مستهلك راكت ها، تانك هاي خالي سوخت و ... كه به زمين سقوط نكرده اند و در فضا در حركتند. در اين مقاله به اين اجرام نمي پردازيم.

اتحاديه سويت پرتاب كننده اولين ماهواره مصنوعي، اسپاتنيك 1، در سال 1957 بود. از آن زمان ايالات متحده و حدود 40 كشور ديگر سازنده و پرتاب كننده ماهواره به فضا بوده اند. امروزه قريب به 3000 ماهواره فعال و 6000 زباله فضايي در حال گردش به دور زمينند.