تحقیق درباره ماكروويو

مطالب دیگر:
🔗بررسی الگوريتمهاي مسير يابي و تقسیم بندی وکاربرد و مبنای آنها🔗بررسی اکولوژ فیزیولوژیک اپی فیت های آوندی (گیاه هوازی)🔗بررسی اکستاسي و اثرات آن🔗بررسی ایدز و علائم و مراحل و اثرات آن🔗بررسی اکستازی و حشیش و اثرات و درمان آنها🔗بررسی اکسپرسیونیسم(Expressionism) و پیشینه آن🔗بررسی نحوه اثربخشی آموزش و پرورش🔗بررسی ساختار نظام آموزشی ژاپن🔗آنالیز و طراحی اعضای خمشی پیش تنیده🔗بررسی اهميت خلاقيت و روش های عملی پرورش آن🔗بررسی انواع محکومیتها و اهداف مقنن از اجراي محكوميت هاي كيفري🔗بررسی انواع مواد مخدر و اثر آن بر روی بدن🔗بررسی سم شناسی و انواع آفات و سموم در كشاورزي🔗بررسی اوتانازيا (قتل از روي ترحم) و انواع و قوانین آن🔗بررسی اهميت‌ پژوهشهاي‌ حقوقي‌ تطبيقي‌ درتوسعه‌ و تكامل‌ علوم جزايي و نحوه بهره مندی از مزایا و🔗بررسی جایگاه آهن در بدن انسان و موادغذایی حاوی آهن🔗بررسی اهمیت ورزش و فواید آن از دیدگاه اسلام🔗بررسی اهرام ثلاثه مصر و معماری و ساخت آن🔗بررسی انکوباتورها و انواع و شکل گیری آنها🔗بررسی موتورهای دیزل و سوخت رسانی و انواع و اصول کار آنها
این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 13 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید . لینک دانلود پایین صفحه ماكروويو امواج |1785965|dxi
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق درباره ماكروويو آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 13 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

ماكروويو امواج راديويي با طول موج كوتاه است كه بخشي از طيف الكترو مغناطيس مي باشد. اين امواج در تلويزيون، رادار، تلفن همراه، پزشكي براي دياترمي و در آشپزخانه براي پخت غذا كار برد دارد. ماكروويو ها مانند نور بوسيله مواد جذب و يا منعكس شده ، فلزات اين امواج را منعكس نموده و غير فلزات مانند شيشه و پلاستيك امواج را از خودعبور ميدهند و موادي كه در ساختمان آنها آب وجود دارد مانند غذاها و مايعات به آساني انرژي ماكرو ويو را جذب نموده و آنرا به حرارت تبديل مي كنند. در اجاقهاي ماكرو ويو امواج زماني ساطع مي شود كه درب آن بسته باشد و در اين زمان نشت امواج از كناره هاي درب و شيشه اجاق كمتر از ميزان توصيه شده استاندارد جهاني ميباشد. اما در صورت تعمير يا آسيب ديدن اجاق ممكن است نشت اشعه وجود داشته باشد و به اعضايي نظير چشم و بافت بيضه كه به گرما حساسند صدمه بزنند. حد تماس شغلي براي پرتو هاي راديو فركانس و ماكرو ويو فركانس-ْGHZ 30-300، به ميدان الكتريكي و مغناطيسي و جريانهاي القايي به بدن در اثر پرتو گيري بستگي داشته و ميزان جذب ويژه (SAR) براي تمام بدن بايستي كمتر از 0.4w/kg باشد.

مخابرات مايكروويو در شبكه‌هاي LAN داراي استفاده محدودي هستند. اگر چه به دليل توان بيشتر آنها، اين سيستمها در شبكه‌هاي WAN ترجيح داده مي‌شوند، برخي از مزاياي اين سيستمها عبارتند از: