تحقیق درباره مار ماهي

مطالب دیگر:
📎بررسی تطبیقی ارکان اختلاس و ارتشا📎مبانی نظری و پیشینه درباره ادراک بینایی و شنوایی📎بررسی سیاست جنایی ایران با سیاست جنایی انگلیس در خصوص جرایم علیه آثار فرهنگی📎پروپوزال بررسی تطبیقی شرط محدو کننده و ساقط کننده مسئولیت در حقوق ایران و فقه امامیه📎پروپوزال بررسی تطبیقی کارکرد خانواده، باورهای غیرمنطقی و خود پنداره در جوانان معتاد و غیرمعتاد📎بررسی تعارضات حقوق بشر در اسناد بین المللی و فقه اسلام در امور جزایی📎بررسی حسابداری سنجش مسئولیت📎بررسی حقوقی پولشویی در ایران و انگلستان📎بررسی خودکشی و عوامل موثر برآن📎بررسی رابطه از خود بیگانگی با خود کارآمدی کارکنان آموزش و پرورش📎بررسی رابطه استراتژی برونسپاری باعملکردشرکت آب وفاضلاب روستایی📎بررسی استرس شغلی کارکنان بیمارستان های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی📎بررسی رابطه کمرویی و پیشرفت تحصیلی📎بررسی رابطه بین کیفیت زندگی با سبک دلبستگی در بین دانشجویان📎بررسی رابطه بین مشارکت کارکنان و سبک مدیریتی یا رهبری📎بررسی رابطه بین نگرش مدیران با عملکرد دبیران مدارس راهنمایی📎بررسی رابطه هوش هیجانی و تاب آوری با سلامت روان در کارمندان📎بررسی رابطه سبک رهبری و رضایت شغلی📎پاورپوینت حذف و یا کاهش نامنظمی در سازه📎سبک های مقابله ای با مدیریت درد و بهزیستی روان شناختی در بیماران جراحی قلب باز
این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 6 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید . لینک دانلود پایین صفحه شاخه مازهداران د|1785941|dxi
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق درباره مار ماهي آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 6 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

شاخه مازه‌داران دارای ستون مهره‌ها در پشت هستند. این جانوران به دو گروه بزرگ تقسیم می‌شوند. بدون جمجمه‌ها یا مازه‌داران اولیه که همگی دریایی هستند و گروه جمجمه‌داران که دارای جمجمه ، مغز و ستون مهره هستند. شامل گرددهانان ، ماهیها ، دوزیستان ، خزندگان ، پرندگان و پستانداران هستند. مارماهی در رده گرددهانان قرار دارد.
ویژگیهای گرددهانان

ویژگیهایی که باعث می‌شود گرددهانان را در رده مهره‌داران قرار دهند عبارتند از: مغز متمایز و ویژه ، دارا بودن گوشهای داخلی و وجود گویچه‌های سرخ و سفید در خون. بخشهای ابتدایی ناشی از مهره‌های بندبندی و دستگاههای متناسب با جانور مهره‌دار در آنها وجود دارد. گرددهانان به علت نداشتن سر ویژه و متمایز ، نداشتن آرواره و اندامهای جفت ، نداشتن کمربندهای اندامی و دنده‌ها با سایر مهره‌داران اختلاف دارند.

استخوان بندی مارماهی

مازه یا نوتوکورد به صورت استخوانبندی در سراسر عمر باقی می‌ماند. مازه به شکل میله باریک ژلاتینی که در بافت همبند سفتی جای گرفته است. قسمتهای استخوان‌بندی اصلی دیگر که همه غضروف هست عبارتند از: