تحقیق درباره كيفيت مجلس خبرگان از ابتدا تاكنون

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 10 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید . لینک دانلود پایین صفحه انتخاب رهبر كار|1785929|dxi
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق درباره كيفيت مجلس خبرگان از ابتدا تاكنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 10 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

انتخاب رهبر كار مهم و اساسي مجلس خبرگان است.

جايگاه بسيار رفيع و با عظمتي دارد و در خطرناكترين و حساس ترين لحظه هاي زندگي اين مجلس هست كه بايد به داد مردم برسند و مردم بايد اين انتخابات را دست كم نگيرند و همه اقشار جامعه در انتخابات را دست كم نگيرند و همه اقشار جامعه در انتخابات شركت كنند و افراد صالح و اصلح را انتخاب كنند و براي سرنوشت ملت به مجلس بفرستند. حكومت و نظام ما بر پايه دين الهي استوار است و تا پاي جان از حقوق ملت و استقلال و آزادي تمامي اراضي وطن از اسلام دفاع مي كنند و وظيفه ملت اين است كه با بصيرت چشم هايشان را باز كنند و از خدا ياري بخواهند و ببينند باشيم كه ما را با مسائل داخلي روبرو نكند و وظيفه ما ملت اين است كه در جهت راه دشمن قدمي بر نداريم.

و حكومتي كه با بر پايه دين الهي استوار باشد هيچ وقت بيگانگان نمي توانند بر آن تسلط پيدا كنند و مردم با جان و دل از آن حمايت مي كنند دشمن از مجلس مي ترسند ما با شركت در انتخابات دشمن را از پاي در مي آوريم و تسليم خود مي گردانيم به اميد روزي كه آقا امام زمان(عج) پرچم خود را برافرازد دنيا بيفزايد انشاءالله

انتخابات 24 آذر بشارتي گرم و پرتلاش حداكثري را نويد مي دهد و در اين ميدان هماي اقبال بر دوش كساني خواهد نشست كه عملكردي خدومانه و گفتاري صادقانه و رفتاري مردم دارانه از خود نشان داده باشند.